1 jun 2012
VBO Makelaar eerste adverteerder op nieuwe online radiostation MyRadio
Met het nieuwe online radiostation MyRadio ontstaat er een nieuw soort interactieve luisterbeleving voor zowel de luisteraar als de adverteerder. Juist die interactiviteit en de diverse mogelijkheden om te adverteren heeft VBO Makelaar geprikkeld om gebruik te maken van de mogelijkheden die MyRadio de adverteerder biedt.
Vanaf vandaag, vrijdag 1 juni, is VBO Makelaars dan ook als eerste adverteerder te horen op MyRadio; de vorige week gelanceerde radio-innovatie. Binnenkort zullen ook de apps voor iPhone en Android volgen. In juli volgt de iPad applicatie.
Niels Hoogland, manager van MyRadio: “MyRadio geeft de luisteraar de mogelijkheid zijn eigen muziekstation samen te stellen. MyRadio stemt de persoonlijke muzieksmaak volledig af op het like en dis-like gedrag van de luisteraar. Ook kan de luisteraar zelf nieuws, weer en verkeer naar eigen inzicht inplannen en de advertenties op MyRadio liken of dis-liken.” Hans van der Ploeg van VBO Makelaar is enthousiast: “De mogelijkheid te liken of dis-liken biedt ons als adverteerder nieuwe mogelijkheden om onze campagnes nog beter af te stemmen op de ontvanger. Daardoor wordt adverteren nog beter meetbaar en inzichtelijk.”
____________________________________________________________________________________________________
Noot voor de redactie:
VBO Makelaar is een brancheorganisatie voor makelaars en taxateurs. Met bijna 1000 aangesloten leden door heel Nederland is VBO Makelaar qua grootte de tweede brancheorganisatie van Nederland. VBO Makelaar heeft naast een sectie Wonen, ook een aparte sectie Bedrijfsmatig Vastgoed en een sectie Agrarisch Vastgoed.
Voor meer informatie over dit persbericht kunt u contact opnemen met VBO Makelaar, Gildeweg 5a, 2632 Nootdorp. Tel: 070 345 87 03 of met voorlichter Rogier Spoel, 06 412 63 747 of directeur Hans van der Ploeg, 06-185 585 77; E-mail: vbo@vbo.nl.